Відбулася чергова посвята в студенти кафедри економіко-математичного моделювання

23.10.2021 відбулася чергова традиційна посвята в студенти кафедри економіко-математичного моделювання. Цього року, окрім традиційного формату проголошення обіцянки студента, атмосферу посвяти розбавили висококваліфіковані спікери, які виступили перед студентами з мотиваційними промовами.

Дмитро Шкільнюк @dimon.shk (голова правління It Cluster “Chernivtsi IT Community”, технічниий проектний менеджер та керівник чернівецького офісу компанії Valtech) поділився цікавою інформацією, як знайти себе в IT, про стан ІТ індустрії в Україні, про ІТ посади, чому працювати в ІТ це «круто» та про IT Cluster “Chernivtsi IT Community”.

Денис Король @dekorol (бізнес-аналітик в компанії SoftServe) привідкрив студентам завісу, хто такий бізнес-аналітик, що дає бізнесу аналітика, коли потрібно її застосовувати і для чого, які є інструменти аналітики, які скіли потрібно розвивати і що треба вчити.

Павло Охрем @pavlo.okhrem (засновник та директор IT компанії Elogic @elogic.commerce) розказав про свій шлях від вибору спеціальності до того, як управляти великою компанією, якими цінностями має володіти спеціаліст, як їх розвивати, як знаходити мотивації для особистого розвитку та об’єктивно оцінювати себе, як швидко реагувати на зміни навколо та швидко приймати рішення.

Також до мотиваційних промов долучився декан економічного факультету Руслан Білоскурский @ruslan_biloskurskyy.
Максим Никифорак @ volimax (студент 3 курс ОП «Економічна кібернетика», Junior .Net Developer SoftServe) на своєму прикладі поділився цінним досвідом зі студентами першого курсу, як поєднувати навчання та роботу, з якими труднощами та проблемами зіткнувся, порадами, що вчити, в чому розбиратися, як організовувати свій час.

Це свято було цікавим, навчальним, пізнавальним та мотиваційним!!! Дякуємо всім спікерам, студентам та викладачам!