Відбулась урочиста посвята для наших першокурсників та студентів скороченої форми навчання

30 серпня для наших першокурсників і студентів скороченої форми навчання відбулася одна з перших важливих подій у їх подальшому навчанні, адже вони нарешті мали змогу познайомитися зі своєю групою та куратором, а також з професорсько-викладацьким складом своєї кафедри і загалом з корпусом. Після чого усі бажаючі долучилися до урочистої частини, яка відбувалася в Резиденції митрополитів Буковини і Далмації. Окрім традиційного привітання від ректора, цьогорічною родзинкою став візит Міністра освіти і науки України Лілія Гриневич. Також, на свято вступників завітав і відомий випускник нашого університету, екс-прем’єр-міністр, Арсеній Яценюк.

Багато настанов сьогодні було почуто, але ми в свою чергу бажаємо нашим новим студентам наснаги, терпіння та успіхів у навчанні. Буремне студентське життя тільки починається 🙂