Відбудеться IV Міжнародна Шумпетерівська конференція «Наукова спадщина Йозефа Алоїза Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє»

03-04 жовтня 2018 року відбудеться IV Міжнародна Шумпетерівська конференції «Наукова спадщина Йозефа Алоїза Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє».

Організаторами конференції є Центр економічних досліджень ім. Й.Шумпетера, кафедра міжнародної економіки та економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Партнерами конференції виступають Уряд Федеральної землі Карінтія, Почесне консульство Австрійської Республіки в місті Чернівці, Інститут доктора Яна-У. Сандала, «Олександра Іона Кузи» Університет міста Ясси, Центр Шумпетера Університету міста Грац, Буковинський інноваційний технологічний кластер імені Й. Шумпетера, Товариство Георга Дроздовського, Клагенфурт/Карінтія, Центр європейських студій «Олександра Іона Кузи» Університету міста Ясси, ГО «Центр економічного розвитку та соціальної адаптації».

Початок заходу – 03 жовтня 2018 року, о 10:15 в Червоній залі центрального корпусу університету.
Детальну програму конференції можна скачати ТУТ.