Відбудеться форум: “Державні закупівлі. PROZORRO”

За ініціативи ГО «ProZorro», підтримки Центру співпраці з підприємствами та Економічного факультету ЧНУ, 23 травня об 11:00 в Червоній залі (центральний корпус ЧНУ) відбудеться форум: “Державні закупівлі. PROZORRO”.

Завдяки системі PROZORRO, будь-який українець може відстежити як витрачаються кошти з державного бюджету: за призначенням чи розкрадаються чиновниками. Прозоро виступає за абсолютну детінізацію економіки та суспільно-політичного життя країни. На форумі представники цієї організації будуть навчати студентів не тільки як користуватись даним порталом, але й як заробити на контролі за фінансовими операціями.

Спікерами будуть Проданюк Микола та Бабинська Надія, тож запрошуємо усіх бажаючих і небайдужих не тільки відвідати цікаву лекцію, але й відкрити нові важелі ефективного контролю за державною владою. Пам’ятайте, що створення демократичного суспільства, яке буде дотримуватись законності і прав людини, тільки в наших руках.