Відбудеться фінал Буковинського регіонального конкурсу “Марафон бізнес-ідей”

22 листопада 2016 року у Блакитній залі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбудеться фінал Буковинського регіонального конкурсу “Марафон бізнес-ідей”. Початок о 10:00. Екпертна комісія із представників бізнесу та банківських установ, органів влади та науковців визначатимуть призерів і переможців проекту.

ПРИЗОВИЙ ФОНД 100 000 грн.+

24 листопада 2016 року у Червоній залі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбудеться Буковинський форум молодих вчених «Фінансове забезпечення розвитку малого бізнесу». Початок о 10:00.

По закінчені форуму відбудеться нагородження всіх учасників Буковинського регіонального конкурсу “Марафон бізнес-ідей”.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у дискусіях, проявити ініціативність та надати свої пропозиції щодо розвитку малого бізнесу в нашому регіоні.

mbi-f