Відбір студентів 4-го курсу на навчання за програмою «Менеджмент і міжнародна торгівля» до університету Лотарингії (м. Мец, Франція)

Економічний факультет оголошує відбір студентів 4-го курсу усіх спеціальностей на навчання за програмою «Менеджмент і міжнародна торгівля» до університету Лотарингії (м. Мец, Франція).

Це унікальна можливість для талановитих та вмотивованих студентів старших курсів продовжити  навчання у Франції та здобути диплом бакалавра європейського університету у 2022/2023 навчальному році.

Програма покриває витрати на навчання та проживання, а також передбачає отримання стипендії для покриття базових потреб.

Організацією, що координує питання у процесі відбору та соціалізації студентів є Міжнародний благодійний фонд Global Ukraine.

Програма навчання охоплює 5 освітніх модулів – “Міжнародний менеджмент”,”Міжнародний маркетинг” , “Фінансовий менеджмент”, “Міжкультурний менеджмент”, “Професіоналізація”, детальний опис яких наведено у прикріплених файлах.

Як відбуватиметься навчання:

• у першому семестрі студенти вивчатимуть більшість предметів українською мовою (їх будуть забезпечувати україномовні французькі викладачі PhD, що викладають в приймаючому університеті Лотарингії);
  • у другому семестрі викладання предметів відбуватиметься французькою та англійською мовами;
  • весна-літо – стажування у французьких організаціях та захист дипломної роботи.

ВАЖЛИВО: знання французької мови не є обов’язковим, але буде пріоритетом. Протягом першого семестру студенти вивчатимуть інтенсивно французьку мову (20 годин на тиждень). Бажаним є рівень володіння англійською мовою на рівні B2 та вище.

До участі у конкурсі допускаються студенти 4 курсу з середнім балом не нижче 4.0. Пакет документів першої хвилі відбору включає:

• CV;
  • мотиваційний лист у довільному форматі, що розкриває відповідь на питання: “Чому я хочу взяти участь у програмі? Що я можу запропонувати програмі? Чому саме я маю стати студентом за обміном у цій програмі?”;
  • рекомендаційний лист від завідувача або викладача кафедри
  • копію залікової книжки.

Пакет документів потрібно надіслати до 8 серпня координатору програми на економічному факультеті – к.е.н., асист. кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Лусте Олені Олегівні на пошту o.luste@chnu.edu.ua (контактний телефон – 095 85 11 626).

Скачати пакет документів (PDF файли в архіві ZIP, розмір 631 кБ)