VІ міжнародна науково-практична конференція «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки»

Співорганізаторами конференції також виступили:

– Київський національний університет  імені Т.Г. Шевченка (кафедра фінансів)

– Західноукраїнський національний університет (кафедра фінансів імені С.І. Юрія)

– Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute (Norway)

– Ştefan cel Mare University of Suceava (Romania)

– Alexandru Ioan Cuza University of Jaşi (Romania)

– The College of Business and Entrepreneurship in Ostrowiec Świętokrzyski (Department of Economics, Poland)

Цьогоріч надійшло 120 матеріалів тез від учасників конференції з різних навчальних закладів України, Польщі, Румунії, Туреччини, Грузії та Норвегії. Понад 140 науковців прийняли участь у роботі конференції. Надзвичайно цікаві та актуальні доповіді учасників конференції, обмін ідеями, дискусія і обговорення матеріалів за основними напрямами роботи конференції:

1. Фінансова система України в умовах війни та післявоєнної модернізації.

2. Публічні фінанси в системі сталого розвитку економіки.

3. Місце та роль фінансових посередників у забезпеченні економічного зростання.

4. Структурні трансформації організації фінансів бізнесу як умова сталого економічного розвитку.

5. Поведінкові фінанси: теорія та практика.

6. Міжнародні фінансові відносини в контексті реалізації «Цілей сталого розвитку 2030».

Теми доповідей учасників стосувались питань розвитку підприємництва, банківської системи, інвестиційного ринку, проблем інфляції, стабільності валютного курсу, бюджетної та податкової системи, фінансової та енергетичної безпеки, міжнародної фінансової допомоги, ефективності монетарної та фіскальної політики, шляхів підвищення доходів і фінансової спроможності громадян та ін.

За результатами конференції сформовано пропозиції для органів держаної влади і місцевого самоврядування щодо основних засобів забезпечення стійкості та підвищення ефективності функціонування вітчизняної фінансової системи в умовах війни та перспектив її розвитку у післявоєнний період.

Дякуємо всім учасникам конференції за плідну працю!