В рамках проекту роуд-шоу відбулася зустріч з успішним підприємцем, керівником Клубу молодих підприємців Буковини

17 вересня 2018 року в рамках курсу “Фінансові основи організації власного бізнесу” та проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту економічного факультету відбулася зустріч з успішним підприємцем, керівником Клубу молодих підприємців Буковини – Юрієм Пасічником.

Спікер зацікавив студентів своєю історією власного бізнесу та корисними порадами як будувати власний бізнес,з чого починати і як розвиватись з сфері підприємства. Студенти активно брали учать в обговоренні різноманітнітних питань,які Юрій виносив на обговорення, задавали власні запитання,на які спікер чітко та розгорнуто відповідав. Кожен з першокурсників вийшов з аудиторії з завданням, над яким потрібно подумати і багажем нових знань та тем для роздумів. Такі зустрічі з практиками надзвичайно цікаві та корисні. Саме під час них студенти можуть перейняти безцінний досвід, задати питання підприємцю, на які не можливо знайти відповідь у Google чи інших пошукових системах.
Дякуємо, Юрію Пасічнику за цікаву зустріч!