В рамках проекту роуд-шоу відбулася зустріч студентів із засновником веб-студії “Brilliant IT”

30 жовтня 2017 року в рамках проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася зустріч студентів із засновником веб-студії “Brilliant IT” – Юрієм Галіним. Найперше, що привернуло увагу – це активність та багатогранність цієї людини.

Студенти були приємно здивовані тим, як особистість може поєднувати в собі стільки талантів: музикант, графіті-художник, програміст і в суміжності бізнесмен. Спілкуючись із студентами, Юрій поділився своїм досвідом та деякими тонкощами ведення бізнесу в сфері IТ. Сподобалися його поради, які стосувалися не тільки галузі його діяльності, а й життя в цілому: “Важко попасти в ціль коли ти її не бачиш. Сфокусуйся і досягай цілі”, – говорив він. Слід сподіватися, що студенти надалі будуть використовувати поради які їм надав креативний підприємець і керівник успішної ІТ компанії.

Дякуємо Юрію Галіну за приємні враження і цікаву зустріч.