В рамках проекту “Фінансування та організація власного бізнесу” відбулась зустріч викладачів та студентів із успішним підприємцем

В рамках проекту “Фінансування та організація власного бізнесу” відбулась зустріч викладачів та студентів економічного факультету із Валерієм ГАЛАНОМ – успішним підприємцем, засновником музею “Становлення української нації” та музею “Львів Стародавній”, ресторатором, засновником декількох туристичних комплексів, засновником міжнародної федерації карате-до Сін-Сьобу (7 дан), заслуженим тренером України. Організатор зустрічі к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Євген Ткач.

У сучасному світі закономірність виявляється у тому, що національний бізнес може бути достатньо ефективним, а економічний розвиток держави – сталим, тільки за умови, якщо підприємницький сектор є: а) інноваційно активним; б) соціально відповідальним.

Сфера діяльності та інтересів Валерія Галана це показовий приклад створення та успішного функціонування соціально відповідального та інноваційно активного національного бізнесу, а також того, як можна вдало інтегрувати в підприємницьку діяльність вирішення соціальних проблем, сприяти популяризації історії та історичних пам’яток, культури та мистецтва, сприяти розвитку спорту та музейної справи!