Урочиста посвята економістів-кібернетиків

У суботу, 24 вересня 2016 року, у мальовничому місці (с. старі Кути, туристичний комплекс «Легенда Карпат») відбулась кафедральна посвята студентів першого курсу економічного факультету (спец. «Економічна кібернетика»). Успішному проведенню цього заходу, який традиційно проводиться кафедрою економіко-математичного моделювання, сприяли чудова осіння погода та прекрасний настрій студентів і викладачів – учасників дійства. Свято вдалося на славу. Воно було організовано студентами 321 групи (куратор – доц. Григорків М.В.). Героями дійства були студенти 151 групи (куратор – ас. Іщенко С.В.). Тематика посвяти була проведена у «олімпійському» стилі, що підкреслювало той історичний факт, що 2016 рік – рік Олімпіад.

Враженнями про посвяту поділились наші студенти:

Група 151: Посвята нам дуже сподобалася. Добре продумані веселі та інтелектуальні конкурси, як і вся процедура посвяти, мабуть, на завжди залишиться в нашій пам’яті. Ми класно відпочили всією групою. Після посвяти ми стали дружнішими та краще розуміти один одного. Ми раді, що були учасниками посвяти.

Група 221: Посвята першокурсників у студенти – це завжди привід зібратися і ближче познайомитися зі студентами інших курсів. Так і цього року, все пройшло дуже весело і цікаво. Третій курс постарався на славу і організував цікаві конкурси для наймолодших кібернетиків, які розвеселили і нашу групу. В цілому всі наші очікування від посвяти справдилися і ми добре провели час. Повертались додому всі трохи втомленими, але з незабутніми враженнями і чудовим настроєм.

Паскарюк Ілля (група 321): Мені було дуже шкода, що я не поїхав у перший день посвяти, але незважаючи на це я добре провів час із своїми одногрупниками та зі своєю любимою кафедрою. Я познайомився з новими людьми, а точніше з нашими першокурсниками, вони справили на мене добре враження. Дуже сподобалася дружба між студентами. Та особливу подяку хочу передати своїм одногрупникам, які організували чудову посвяту з цікавими конкурсами та національним грецьким танцем «Сіртакі».

Гуцул Анастасія (група 421): Посвята – це особливий день єднання студентів та викладачів. День, коли всі стають ще ближчими друзями. День, коли знаходиш нових однодумців і просто гарних людей. Посвята 2016 – не виключення для мене. Вона була справді особливою, бо я пропустила тогорічну. Цей день запам’ятався мені тим, що я ніби заповнила всі прогалини у спілкуванні з іншими курсами. Тема супер, нудно не було нікому, 3-й курс молодці, постарались і залишились господарями посвяти і після завершення офіційної частини. З ними особливо роззнайомилась. Загалом: весело, цікаво, тепло та по-особливому затишно.

Група 551: Студентські роки – це один із найкращих, найцікавіших етапів у житті багатьох людей. У цей період ми повинні брати все те, що нам цікаво, розвивати свій розум та душу, і це залежить не тільки від самого студента, але й від ВНЗ, де він навчається. Дякуючи, нашій кафедрі та третьокурсникам, ми мали змогу відпочити та отримати нову дозу позитивних емоцій, адреналіну, нові знайомста та безліч незабутніх спогадів. Цьогорічна посвята запам’яталася своїми випробуваннями для першокурсників, адже кожний конкурс розкривав студента із різних сторін, завдяки чому студент міг себе проявити. Студенти мали змогу згуртувати колектив та влитися у нашу дружню студентську сім’ю.

Група 621: Неймовірна краса карпат, можливість втекти від міського життя та приємна компанія…от з чим у нас асоціюється посвята. Кожен рік ми з нетерпінням її чекали, тому що ми знаємо, що ця атмосфера, цей час залишиться в нас в пам’яті на дуже довгий період часу. Посвята сприяє зближенню студентів, ми знайомимось зі своїми колегами, яких раніше в університеті не дуже помічали. Цього року вже за традицією ми збиралися в комплексі «Легенда Карпат», де нас поселили в комфортабельні котеджі, врахувавши побажання кожного. Сам процес посвяти першокурсників викликав лише приємні емоції. Конкурси були підібрані таким чином, щоб студенти виявили свою ерудицію, кмітливість та швидкість. Також хочемо зазначити тематику посвяти, вона була дуже класно підібрана та обіграна. Все було організовано на вищому рівні. Тож, хочемо сказати організаторам дякую, за такий чудово проведений час, за те що ця посвята стала однією з найнезабутніших. Надіємось, що нас будуть запрошувати і надалі, а ця чудова традиція житиме вічно.

Учасники посвяти звертаються до абітурієнтів: «Поступайте на спец. «Економічна кібернетика», де Вас очікує висококваліфікований та конкурентоздатний колектив кафедри ЕММ та дружні і по-сучасному амбітні студенти».

Викладачі кафедри економіко-математичного моделювання висловлюють щиру подяку всім учасникам посвяти, а найперше – студентам 321 групи та 151 групи та їх кураторам.