Урочиста Академія: випускник економічного має за честь

2 вересня відбулася урочиста Академія з нагоди посвяти першокурсників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – одного з найстаріших класичних університетів України.

Чернівецький університет виділяється своєю архітектурною неповторністю, багатими й давніми традиціями, вагомим науковим потенціалом, розумними й креативними студентами. Він завжди був, є і залишається вагомим осередком культури, об’єднував і об’єднує потужні наукові сили, збирав і збирає у своїх стінах найкращих студентів, плекав і плекає інтелектуальну еліту України.

Традиційно до першокурсників звернувся ректор університету Степан Мельничук:
Згодом настала черга звернення кращих випускників-магістрів до першокурсників. Цьогоріч мотиваційна промова до першокурсників лунала з вуст Владислава Лакусти, магістра-випускника економічного факультету. Владислав мав за честь передати студентці першого курсу символічну заліковку, яка ознаменувала освітній старт.

У добрий час, дорогі першокурсники!