Урочиста академія вручення дипломів випускникам ОР «Магістр» – 2024

Традиційно в кінці грудня родина економічного факультету долучилася до свята випускника-магістра. Мармурова зала вітала на святі випускників денної і заочної форми навчання семи випускових кафедр економічного факультету. Керівництво університету, факультету, професорсько-викладацький склад,  батьки, гості та винуватці події заповнили урочисто оформлену залу 5 корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Приймали вітання, волонтерську коляду від ЦКіДу ЧНУ та неймовірний творчий подарунок від солістів Чернівецької обласної філармонії: заслуженого артиста України Володимира Фисюка, солістки Богдани Зайцевої-Чебан, піаністки Ірини Козлової.

Бажаємо випускникам 2023 року професійних злетів на основі здобутих знань на економічному факультеті. Та щиросердно дякуємо випускникам та їх родинам за донати на ЗСУ та фінансування створення в 14 корпусі стіни пам’яті полеглим воїнам ЗСУ (колишнім випускникам факультету)!!!

Вдячні кожному воїну, що стоїть на захисті України та створює можливість здобувати вищу освіту в Україні, отримувати дипломи й випускатись у професійний світ на благо нашої держави!