Турнір «Фінансова грамотність – запорука успіху» організований кафедрою ФІНАНСІВ І КРЕДИТУ

23 жовтня 2021 року вперше на базі ЕКОНОМІЧНОГО факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся турнір «Фінансова грамотність – запорука успіху», організований кафедрою ФІНАНСІВ І КРЕДИТУ спільно з Управлінням освіти м. Чернівці.

У турнірі взяли участь школяри 7-9 класів загальноосвітніх шкіл м. Чернівці:

• команда «Лідер» ЧНВК «Лідер», керівник Крамская Галина Іванівна,
  • команда «Ікс» ЧНВК «Любисток», керівник Гундерик Олександр Васильович,
  • команда « Privat14» ЧЗОШ №14, керівник Кізіма Сергій Сегійович,
  • команда «Трейдери» ЧЗОШ №11, керівник Капша Надія Валентинівна,
  • команда «Брокери з Герцен-Стріт» №3, керівник Жугаєвич Віра Василівна,
  • команда «Банкіри» ЧЗОШ №38, керівник Лютак Галина Павлівна.

Гарний настрій, позитивні емоції та дружня атмосфера супроводжували всі конкурси, що проходили під наглядом поважного журі. В складі журі були представлені викладачі кафедри фінансів і кредиту, представники Управління освіти та представники АТ КБ «ПриватБанк», які є випускниками економічного факультету. Це директори Центрального та Головного відділення Чернівецької філії АТ КБ «Приватбанк» Васильчук Адела Михайлівна та Гуцул Наталія Іванівна.

Головою журі д.е.н., професором Нікіфоровим П.О. всім учасникам були вручені цінні призи як від кафедри фінансів і кредиту, так і від наших спонсорів: бренда весільних суконь «Vladiyan Royal», Мережі маркетів TOR-BA, АТ КБ «ПриватБанк», Гірськолижно-туристичному комплексу “Мигово”.

В запеклій боротьбі переможцями турніру стали такі команди:

• І місце – команда « Privat14» ЧЗОШ №14.
  • ІІ місце – команда «Трейдери» ЧЗОШ №11.
  • ІІІ місце – команда «Ікс» ЧНВК «Любисток».

Ніхто не пішов із заходу без подарунків, гарного настрою та вражень.

P.S. На цьому наш турнір не закінчується…рівно за тиждень свій рівень знань фінансової грамотності та кмітливості продемонструють 10-11 класи шкіл м. Чернівців. Чекаємо з нетерпінням!