Студенти та випускники економічного факультету об’єднались навколо доброї справи

Уже традиційно до Дня Святого Миколая в рамках студентської ініціативи «Миколаєві янголята» економічний факультет реалізовує три благочинні справи: 1) цільова матеріальна допомога конкретній дитині (цьогоріч – це кошти на нове світле віконечко для дівчинки із сім’ї АТОвця, у якої напередодні свята згоріло житло); 2) кошти на лікування онкохворій дівчинці-буковинці та 3) відвідини одного із дитбудинків Буковини.

Саме в рамках останнього, 18 грудня представники Парламентської групи, випускники економічного факультету Дмитро Левченко (директор інформаційного порталу «Geometria»), Оксана Мельник (засновник медіа-школи порталу «Geometria») та заступник декана економічного факультету з навчально-виховної роботи Наталія Філіпчук відвідали дитячий будинок «Ромашка», що у с. Оршівці Кіцманського району. Активісти економічного факультету долучилися до святкової програми і допомогли організувати невелике, по-справжньому наповнене радістю та домашнім теплом свято для всіх тих діток, які позбавленні найціннішого – батьківської любові та турботи.

Цього заходу б не вийшло без активної допомоги усіх академічних груп небайдужого студентства економічного факультету, які відгукнулись на ініціативу голови Парламентської групи економічного факультету Юліанни Пашкат, зібравши кошти та придбавши смаколики для малят.

Знаємо, що добрі справи люблять тишу…, але віримо, що наша ініціатива стане спонукою для ширшого кола небайдужих людей до участі у такого роду заходах та акціях.