Студенти та викладачі економічного факультету відвідали виставу «Маестро і Кароліна»

12 жовтня студенти та викладацький склад економічного факультету відвідали виставу в Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської «Маестро і Кароліна». Завдяки фантастичній грі акторів, кожний глядач в залі міг перейнятися переживаннями героїв, відчути подих епохи дев’ятнадцятого сторіччя та відображення найважливіших моментів з життя персонажів за допомогою музики.

Дякуємо акторському складу музично-драматичного театру за надану можливість не просто доторкнутися до прекрасного, але й пережити весь спектр емоцій разом з головними героями. Сподіваємось, що ми і надалі матимемо змогу для такого культурного відпочинку, а кількість глядачів буде лише збільшуватися.