Студенти-маркетологи відвідали офіс Південно-західного регіонального Хабу «U-LEAD з ЄВРОПОЮ»

14 вересня 2018 року у рамках вивчення дисципліни «ЛОГІСТИКА» студенти 3-го курсу спеціальності «МАРКЕТИНГ» відвідали офіс Південно-західного регіонального Хабу «U-LEAD з ЄВРОПОЮ», в якому ознайомилися з практичним використанням методу місій для розробки проектів регіонального розвитку.

U-LEAD з Європою: Програма Європейського Союзу та держав-членів – Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції для України з розширення повноважень, відповідальності та розвитку місцевих громад, яка підтримує зусилля українського уряду в області децентралізації та регіонального розвитку. Для України децентралізація та регіональний розвиток є головним пріоритетом сьогодення, спрямованим на просування життєздатного місцевого самоврядування та, таким чином, до позитивних змін у житті людей. Програма сприяє створенню багаторівневого управління, яке є прозорим, відповідальним та відповідним до потреб населення.

Керівник Південно-Західного Хабу програми «U-LEAD з ЄВРОПОЮ» Юлія Грицку-Андрієш ознайомила із основною місією програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку. Радник західного регіонального центру «U-LEAD з ЄВРОПОЮ» Микола Ляхович розказав про конкретні результати реалізації проектів ОТГ. Асистент проектного офісу GIZ в м. Чернівці Іванна Москалюк ознайомила студентів із стратегією розвитку Чернівців 2030 та із головною місією, цілями та проектами Інтегрованої концепції розвитку середмістя Чернівців, що будуть реалізовуватись у рамках цієї стратегії.

Студенти активно прийняли участь у бесіді, в своїх запитаннях до доповідачів акцентували увагу на використанні логістичного підходу при реалізації проектів.

Результатом зустрічі є закріплення теоретичного матеріалу та домовленість про подальшу співпрацю із Південно-західним регіональним Хабом «U-LEAD з ЄВРОПОЮ» у формі проведення тренінгів із написання проектів та проходження студентами практики.