Студенти-кібернетики брали участь у тижневому семінарі «International Projects – Processes & Change Management»

З 31.01.2022 по 06.02.2022 студенти спеціальності “Економіка” (освітня програма “Економічна кібернетика”) економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Anna Cheredaryk – очно та Koshurba Victoria, Masiian Anastasiia, Penteliuk Serhii, Pukalska Olha, Belmega Mykola (онлайн)) брали участь у тижневому семінарі «International Projects – Processes & Change Management» в рамках програми DAAD в Східнобаварському університеті прикладних наук Амберг-Вайден (Німеччина).

Студенти працювали за технологією SCRUM протягом двух спрінтів над реальними кейсами німецьких компаній (Adojo, Rehau, ERGO). У кінці курсу команди обговорювали свої напрацювання з представниками компаній.

Було інтенсивно, насичено, цікаво та пізнавально, студенти задоволені та отримали реальні практичні навички!