Студенти економічного факультету взяли участь у програмі «Подвійний диплом»

З 10 по 17 липня у рамках програми «Подвійний диплом» семеро студентів економічного факультету відвідали Вищу Лінгвістичну Школу у Ченстохові. В склад цього проекту входять наступні компоненти: онлайн модулі, індивідуальні консультації, стажування, літні та зимові школи, участь у європейських проектах та стаціонарне навчання. Наші студенти мали змогу поліпшити свої знання польської мови, відвідати тренінги та порівняти пари у польському та нашому вузі. Окрім того, у рамках навчання, для закріплення практичних навичок, наші майбутні економісти побували на фабриці, де виготовляють карамель.

Але не навчанням єдиним жили мандрівники, а використовували усі можливості для більшого ознайомлення з цим чудовим польським містом, тому встигли оглянути та познайомитися з усіма пам’ятками Ченстохова.

Дякуємо нашим колегам із Польщі за гостинність та надану можливість для поліпшення знань, а також сподіваємося, що наші вищі навчальні заклади будуть і надалі співпрацювати, а охочих долучитися до цієї програми тільки побільшає.