Студенти економічного факультету взяли участь у науковому візиті-обміні в Норвегії

Наприкінці весняного семестру в квітні-травні 2018 року студенти економічного факультету Кійко Олександр, Гарасимів Владислав, Гакман Юлія та Улізько Катерина (спціальність «Міжнародні економічні відносини»), Марина Георгіян та Марина Величко (спеціальність «Менеджмент»), Катерина Рудько (спеціальність «Економіка підприємства») та доцент кафедри фінансів і кредиту Ірина Ткачук перебували в м. Лоренскоґ в пригороді Осло (Норвегія) в рамках наукового візиту-обміну в Інституті доктора філософії Яна-У. Сандала.

Учасники міжнародної академічної мобільності отримали грант на проведення незалежного дослідження в сфері соціального підприємництва в рамках співпраці норвезького науковця Я.-У. Сандала, економічного факультету та Шумпетерівського центру ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Результати проведенних наукових пошуків будуть опубліковані в науковому віснику Чернівецького університету: економіка та будуть представлені 03 жовтня 2018 р. на IV Міжнародній Шумпетерівській конференції в місті Чернівці.

Протягом візиту студенти змогли поглибити свої знання з соціального підприємництва та менеджменту інновацій, а також познайомитися з культурою та природою Норвегії, побачити економіку цієї країни зсередини. Обмін супроводжувався спільним активним відпочинком, що включав у себе тур столицею Норвегії містом Осло, поїздку до фіордів, та навіть одноденний візит у Швецію.

Науковий візит-обмін є логічним продовженням діяльності доктора Яна-У.Сандала на економічному факультеті нашого університету. Всі студенти, які пройшли стажування, прослухали ряд навчальних курсів в Чернівцях та отримали сертифікати про навчання в Школі соціального підприємництва.