Студенти економічного факультету прослухали англомовні лекції представників Міністерства закордонних справ Республіки Болгарія

22-23 травня студенти спеціальностей «Міжнародна економіка», «Менеджмент», «Маркетинг» та «Облік і аудит» прослухали англомовні лекції з проблем енергетичної дипломатії, які читали представники дипломатичного інституту Міністерства закордонних справ Республіки Болгарія.

Дводенний курс лекцій включав такі теми:
– Огляд основних напрямів енергетичної політики на рівні ЄС.
– Розробки ЄС: українські відносини з акцентом на енергетичні аспекти (Угода про асоціацію: про що Україна може дізнатися від Болгарії в світлі майбутнього болгарського головування в Європейському Союзі)
– Україна, Південно-Східна Європа і ЄС крізь призму енергетичного співтовариства в якості міжнародно-правової основи.

Лекторами виступили посол Лачезар Матев, головний лектор програми університету “Cardiff Metropolitan” у Варненськом університеті управління та має 30-річний досвід роботи у Міністерстві закордонних справ Болгарії; доктор Атанас Георгієв, доцент факультету економіки і ділового адміністрування Софійського університету «Св. Климента Охридского»; Славчо Нейков – голова Ради керівного Інституту управління споживанням енергії в Софії, директор секретаріату Енергетичного співтовариства (2006-2012 роки).

Після завершення лекцій всі студенти отримали сертифікати про участь.