Студенти економічного факультету повернулися з Іспанії

Успішно здавши екзамени в Університеті Валенсії, (Іспанія) і вдосталь накупавшись в морі, студенти економічного факультету Ірина Ляльчук (спеціальність – Міжнародні економічні відносини) та Олександр Рокоча (спеціальність – Економічна кібернетика) повернулися в рідне місто Чернівці з семестрового навчання в рамках програми Erasmus+.

Півроку чернівецькі студенти навчалися в інтернаціональному середовищі і, здобувши нові знання та навички, продовжуватимуть навчання в своїй альма-матер. Шість місяців промайнули швидко, проте отримані знання та незабутні враження залишилися на все життя. Валенсія вразила не тільки престижним університетом, а й різноманітною архітектурою та привітними людьми, а багато подорожей по таких містах як Гранада, Севілья, Кордоба, Малага та Кастейон дали змогу українцям сповна відчути дух та культуру сонячної Іспанії. Ірина та Олександр спробували себе не тільки в навчанні, а й в спорті (серфінг та SUP серфінг), використовуючи всі можливості на повну і, сповнені сил та вражень, готові приступати до нового навчального року на рідному економічному факультеті.