Студенти економічного факультету брали участь у міжнародній науковій конференції “High North Dialogue”

6-7 квітня 2022 року студенти економічного факультету Гавриляк Володимир та Маханець Богдан (спеціальність “Економіка” (освітня програма “Інформаційні технології та моделювання в економіці”)), Івасюк Соломія (спеціальність “Маркетинг”) та Круліковська Світлана (спеціальність “Облік і оподаткування”) у рамках міжнародної програми обміну студентів Erasmus + брали участь у High North Dialogue – міжнародній науковій конференції, яка щороку проходить у заполярному норвезькому місті Bodø.

Метою заходу є заохочення та сприяння діалогу між зацікавленими сторонами для сприяння сталому розвитку в Арктиці, а також обміну інформацією та обговоренню найкращих практик.

Цьогорічна тема – «Бізнес в Арктиці – великі зрушення».
Учасники конференції обговорили найважливіші сфери розвитку північного регіону: можливості ведення бізнесу, демографію, міжнародну співпрацю, зелену індустріалізацію, ресурсний потенціал регіону та ін.

Це крута можливість послухати всесвітньовідомих спікерів та навіть поспілкуватися особисто за чашкою кави.

Також дуже круто, що університет активно залучає до конференції студентів. У переддень конференції студенти, групами по кілька людей, захищали власні сценарії нашого бачення розвитку крайньої півночі до 2045 року. Переможці отримали можливіть презентувати свій сценарій для всього світу безпосередньо на самій конференції.