Студентка кафедри обліку, аналізу і аудиту про навчання в Польщі

Однією з переваг навчання за партнерською програмою Mobility Direct є можливість у перші два тижні після прибуття до Лодзького університету самостійно сформувати навчальний план, обравши дисципліни з переліку запропонованих.

Англомовний курс приймаючої сторони, на жаль, не передбачав тих предметів, які читаються в шостому семестрі моєї спеціальності, саме тому мною були обрані наступні курси:
• Економетрика (Econometrics);
• Корпоративні фінанси (Corporate finance);
• Глобалізація й економічний розвиток (Globalisation and economic development);
• Зв’язки з громадськістю (Public relation);
• Самопрезентація та комунікація (Self-Presentation and communication).

У навчальному процесі Лодзького університету постійно використовують сучасні мультимедійні технології задля покращення сприйняття інформації студентами. Також студентів навчають працювати із програмними продуктами, які застосовуються на практиці в усьому світі.

Однозначно сприятливою умовою перебування саме в цьому університеті є зручна організація студмістечка. На невеликій території, неподалік від центру міста, сконцентровано гуртожитки, навчальні корпуси, бібліотека, спортивний комплекс та багато простору для активного відпочинку молоді.

Лодзький університет сприяє культурному збагаченню студентів через:
• проведення екскурсій визначними місцями Лодзя;
• організацію походів до театру, філармонії, кіностудії, музеїв, соборів;
• зустрічі із всесвітньо відомими діячами науки і мистецтва.

Я безмежно вдячна Чернівецькому національному університетові імені Юрія Федьковича за добре налагоджені міжнародні зв’язки, що дало можливість отримати безцінний досвід навчання в одному з європейських університетів.

Студентка 4-го курсу
кафедри обліку, аналізу і аудиту
Подоба Альона