Студент економічного факультету взяв участь у міжнародній програмі «Study Tours to Poland»

Восени з 10 по 21 жовтня 2016 року студент 4-го курсу економічного факультету перебував м. Люблін (Польща) в рамках міжнародної програми «Study Tours to Poland».

Ходан Максим, студент кафедри фінансів і кредиту, не лише познайомився з українськими, білоруськими, польськими та молдавськими однолітками, а й зустрівся з представниками громадських організацій, політичними діячами, керівниками органів місцевого самоврядування та представниками академічних спільнот.

У рамках програми Максим відвідав такі польські університети, як: Люблінський католицький університет, Вищу Школу Підприємництва та Адміністрації, Університет Марії Кюрі-Складовськой (УМКС). У вишах відбулися зустрічі з проректорами, які розповіли про особливості функціонування структурних підрозділів їхніх університетів, а також докладно описали систему освіти в Польщі. Під час відвідання Люблінського католицького університету відбулася екскурсія навчальним закладом, протягом якої мали можливість познайомитися з нанотехнологіями, запровадженими в університеті. Крім того, в УМКС відбулась розмова з польськими студентами про принципи функціонування та можливості студентського самоврядування у польських вишах.

Також група учасників програми «Study Tours to Poland» була запрошена до Люблінського міського управління, Маршаловського управління в Любліні, а також до розмови з місцевим депутатом Якубом Кулеша. Під час цих зустрічей відбулася презентація діяльності органів місцевого самоврядування, головних задачей управління та зв’язку з мешканцями міста, компетенцій самоуправління на рівні воєводства та можливостей використання коштів ЄС.

Зустрічі з представниками фірми «Майстерня Натхнення» (Pracownia Inspiracji) та з власником зоопарку у Войцехові дали можливість студентам дізнатися про розвиток підприємницької діяльності, а також функціонування системи оподаткування в Польщі.

До того ж активною була і культурна програма в рамках навчального візиту. Міжнародна група студентів відвідала «Центр Зустрічі Культур», музичний театр, де мала змогу глибше пізнати польську культуру та звичаї. Були організовані екскурсії містом, під час яких студенти ознайомилися з найважливішими пам’ятками м. Любліна.

Таким чином, під час 12-денного візиту студент нашого факультету набув нові знання щодо функціонування громадського сектору в Польщі, дізнався про діалог громадських організацій із владою, докладно ознайомився з діяльністю ЗМІ, із організаційним та культурним життям вищих шкіл.

На економічному факультеті відбудеться презентація програми «Study Tours to Poland» 07/11/2016. Слідкуйте за новинами.