Стартує набір в осінню Школу соціального підприємця 2021

Інститут доктора філософії Яна-У. Сандала (Норвегія), кафедра міжнародної економіки, Шумпетерівський Центр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір в групу для участі в Школі соціального підприємця (Social Entrepreneur School Innovation Business Society), яка проходитиме з 15 вересня по 24 листопада 2021 р. на економічному факультеті університету.

Заняття проводитимуться он-лайн на платформі GoogleMeet англійською мовою (середа-четвер, з 15:00 до 16:20).

В школі можуть брати участь студенти 1-6 курсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які володіють на достатньому рівні англійською мовою (бажано не нижче В1).

Учасники школи матимуть змогу прослухати три англомовні курси норвезького професора Яна-Урбана Сандала: Social Entrepreneurship, Innovation Management, Service Vision Management.

Більш детальну інформацію про курси можна знайти за посиланням: http://www.janusandal.no/en/school/program

По закінченню навчання учасники отримують сертифікати про прослуховування навчальних курсів та диплом про завершення школи.

Напишіть нам листа, якщо у вас виникнуть запитання (o.saienko@chnu.edu.ua). Для реєстрації заповніть, будь-ласка, форму не пізніше 12 вересня 2021 р (23:59). https://forms.gle/QEUarBePDJ3K9wo76