Стартує набір на весняну Школу соціального підприємця 2024

Оголошується набір в групу весняної Школи соціального підприємця 2024.

Інститут доктора філософії Яна-У. Сандала (Норвегія), кафедра міжнародної економіки, Центр Шумпетера Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір в групу для участі в Школі соціального підприємця (Social Entrepreneur School Innovation Business Society), яка проходитиме з 07 лютого 2024 р. на економічному факультеті.

Заняття проводитимуться онлайн англійською мовою два рази на тиждень (середа та четвер з 10:00 до 11:20). Фінальний розклад буде надіслано учасникам до 05 лютого 2024 р.

В школі можуть приймати участь студенти 1-5 курсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які володіють на достатньому рівні англійською мовою (бажано не нижче В1).

Учасники школи матимуть змогу прослухати три англомовні курси норвезького професора Яна-Урбана Сандала:

• International Study Course in Social Entrepreneurship

• International Study Course in Innovation Management

• International Study Course in Service Vision Management

Більш детальну інформацію про курси можна знайти за посиланням: http://www.janusandal.no/en/school/program

По закінченню навчання учасники отримують сертифікати про прослуховування навчальних курсів та диплом про завершення школи.

Додаткову інформацію можна отримати, написавши лист на o.saienko@chnu.edu.ua