Співпраця з бізнес клубом Inside (клуб молодих підприємціі віком до 23 років) у рамках проекту «Фінансування та організація власного бізнесу»

Зустрічі з молодими успішними підприємцями! Менш ніж два роки назад вони були студентами, а сьогодні обсяги продажів їх компаній становлять не малі  суми коштів…

Дмитро Левицький, 21 рік, підприємець, учасник бізнес клубу Inside, співласник компанії „New school hookah “, засновник та власник магазину «Haze_Time» , офіційний представник компанії «5-ive» по чотирьом областям України;

Ігор Пентелейчук, 22 роки, Бренд-Кальянний майстер мережі ресторанів “YOKI”, співвласник компанії “NSH”, Учасник бізнес клубу Inside, організатор офіційного представництва компанії 5-Ive в Чернівецькій області;

Микола Корбут, 21 рік, підприємець, засновник та власник таксопарку з електромобілями (комфорт для клієнтів і покращення екології, адже немає жодних викидів газів з авто), власник зарядних станцій для електромобілів, виконавчий директор в інтернет магазині з постільною білизною.
Перший бізнес: продааж декоративних кімнатних екзотичних рослин (лимони, мандарини, гранати).

Дуже цікаві історії успіху, гарний емоційний фідбек від наших студентів і напевно приклад для наслідування (як організувати власний бізнес)!