26 квітня вісімдесят студентів першого курсу економічного факультету відвідали Дністровську ГЕС – одну з найпотужніших у складі найбільшої гідрогенеруючої компанії України – ПрАТ «Укргідроенерго».
У рамках вивчення курсу «Регіональна економіка», а саме актуальної проблематики міжгалузевих господарських комплексів, доцентом кафедри економіки підприємства та управління персоналом – Філіпчук Н.В. у співпраці з кращим випускником кафедри Батурко М.А. (начальником сектору організації та супроводжень закупівель Дністровської ГЕС) для студентів першого курсу економічного факультету створено можливість відвідати другу за потужністю в Україні – Дністровську ГЕС. Надати практично-орієнтовані знання, підвищити рівня згуртованості академічних груп першого року навчання, забезпечити зв’язок з випускниками кафедри – основні цілі, які переслідували організатори у цій поїздці. Студенти-першокурсники, які є уособленням регіонального розмаїття контингенту першого курсу економічного факультету, щиро поділились враженнями від захоплюючої поїздки.
«Історія створення, механізм управління, організація управлінської діяльності, особливості підбору та мотивація персоналу, проблеми та перспективи розвитку були цікаво подані та продемонстровані професіоналами Дністровської ГЕС. Щиро дякуємо рідній кафедрі економіки підприємства та управління персоналом та її випускнику за організацію та чудесну пізнавальну нагоду» – Кухаришена Ірина, студентка 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
«Хоча я майже все своє життя проживаю в Чернівцях і тепер навчаюся в ЧНУ імені Юрія Федьковича, я ніколи раніше не відвідував Дністровську ГЕС. Під час екскурсії я зміг дізнатися більше про ресурсний потенціал нашої області. Ця поїздка стала для мене корисною і щодо нових знайомств, оскільки я мав змогу краще зблизитися зі студентами різним груп. Дружня атмосфера, що склалася між нами під час екскурсії, довела, що наш факультет є єдиним гармонійним організмом» – Тимчук Андрій, студент 1 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини».
«На мою думку, такі поїздки є дуже корисними для студентів, а особливо для першокурсників. Ми маємо змогу не тільки практично вивчати одну з нормативних дисциплін, а й дізнаватись щось нове про сам край. Для мене, як для студентки з Кіровоградщини, це особливо важливо, оскільки це – хороша можливість пізнати ту частину України, де я зараз живу. Також цей захід, як спільна поїздка різних академічних груп, допоміг згуртувати строкатий колектив першокурсників економічного факультету» – Мартиненко Марина, студентка 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
«Незабутня екскурсія найсучаснішим енергетичним об’єктом залишила неймовірні враження. Дивлячись на цю величну будівлю, просто завмирає подих, емоції, які залишаться в моїй пам’яті – на все життя. Дружня атмосфера та цікаві розповіді під час дороги додому допомогли нам більше дізнатися один про одного, знайти спільну мову та розділити між собою ці чудесні моменти. Навчаючись на першому курсі, я дуже задоволена, що ми не тільки ходимо на пари, розвиваємо себе як особистість, але й маємо можливості таких поїздок та приємних спогадів» –Жуківська Яна, студентка 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування».
«Уперше побував на такій мегаспоруді. Бачив цю інженерну конструкцію і не міг до кінця повірити, що це все функціонує як єдиний організм. Зрозумів, що для такої роботи необхідна серйозна кваліфікація працівника, адже ця праця дуже відповідальна. До цього я відвідував менші споруди в Дніпропетровській області разом із моїм татом, який працює в сфері електроенергетики. Мені завжди хотілося побачити ГЕС із середини, ці величні турбіни та агрегати дійсно захоплюють подих» – Надрага Степан, студент 1 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини».
«Під час екскурсії, вслуховуючись у розповіді працівника ГЕС з 43-річним стажем роботи, я захоплювалась, які висококваліфіковані фахівці обслуговують такі складні об’єкти паливно-енергетичного комплексу України, наскільки важливо здобути якісну освіту. Неймовірно вдячна рідному факультету за пізнавальну подорож, викладачам, кураторам Наталії Василівні Філіпчук, Людмилі Володимирівні Прокопець, Вікторії Іванівні Кифяк за отримані знання та можливість ще більше згуртувати групу» – Марина Ткач, студентка 1 курсу спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».