Спілкування начальником фінансового відділу Берегометської селищної ради

Чергову нагоду поспілкуватися з представником фінансової спільноти отримали студенти-другокурсники, які навчаються на кафедрі фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича. 24 травня 2022 року запрошеним гостем лекції на тему «Фінансова безпека держави», яку проводила доцент Бак Наталія Андріївна, була начальник фінансового відділу Берегометської селищної ради Людмила Кириляк.

Фахівець з багаторічним досвідом управління місцевими фінансами звернула увагу студентів на особливості забезпечення стійкого фінансового стану територіальних громад в Україні, виклики та загрози, з якими вони зіткнулися в умовах воєнного стану, наявний потенціал і перспективи розв’язання проблем фінансування потреб жителів Берегометської селищної територіальної громади. Окремо п. Людмила наголосила на загальних і фахових компетентностях, якими повинні володіти майбутні фінансисти (здатність аналітично мислити, знати фінансове законодавство, вільно використовувати інформаційні технології тощо), а також необхідності постійно вчитися та самовдосконалюватися.