Ще одна перемога наших студентів!

Газета «Все про бухгалтерський облік» підвела підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращу письмову роботу з податково-бухгалтерської тематики «Молодий експерт України».

За результатами визначено, що серед переможців – студентка кафедри обліку, аналізу і аудиту, староста 391 групи Вишиван Богдана Миколаївна. Тема роботи, яку було представлено студенткою на конкурс: «На які цілі підприємства можуть використовувати нерозподілений прибуток. Як відображати фінансову допомогу від засновників». Наша переможниця, крім грамоти, отримала від організаторів Всеукраїнського конкурсу грошове заохочення у розмірі 1500 грн.

Така висока відзнака – неабиякий привід для гордості, оскільки газета «Все про бухгалтерський облік» – лідер національного ринку практичних видань зі спеціальності «Облік і оподаткування».