Шановні студенти, які слухають курси кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку!!!

З 15 вересня для Вас буде запущено новий цикл публічного читання лекцій з маркетингу, реклами, логістики, Googl-аналітики, продажів, бізнесу та зв’язків з громадськістю (PR) запрошеними лекторами – провідними бізнесменами, маркетологами, журналістами, громадськими діячами. Досвід минулих років показав Ваше бажання приходити на такі зустрічі та значний прикладний ефект.

Просимо написати нам (на пошту, в Інстаграм, в Фейсбук, в Телеграм), кого з бізнесменів міста Чернівці Ви б хотіли послухати! Також можна розглядати можливість запрошення, за їх згодою, практикуючих фахівців з інших міст, як ми це робили з Art director Fedoriv Михайлом Петрусяком та Генеральним директором OZZY Олександром Баранником.