Шановні студенти та викладачі! Запрошуємо Вас відвідати лекцію професора коледжу Тель-Хай (Ізраїль) доктора Ніра Беккера!

30-го вересня 2019 року в понеділок на економічному факультеті відбудеться відкрита лекція професора кафедри економіки та менеджменту коледжу Тель-Хай (Верхня Галілея, Ізраїль) доктора Ніра Беккера на тему «Врахування еколого-економічного мислення при плануванні в енергетиці».

Основні питання до обговорення:

• план розширення енергії;
  • енергозбереження;
  • зелене переоснащення;
  • оцінка шкоди від забруднення повітря в районі затоки Хайфа;
  • екологічні збитки та їх врахування та вимірювання;
  • економіка змін клімату.

Початок лекції – 11:30.
Місце проведення – 45 аудиторія.
Робоча мова ­– англійська.

Нір Беккер – професор кафедри економіки та менеджменту, колишній декан факультету гуманітарних та соціальних наук коледжу Тель-Хай, Верхня Галілея, Ізраїль. Здійснює наукові дослідження в галузі екології та водного господарства, економіки природи та енергозбереження. Є консультантом природоохоронного агентства та Міністерства навколишнього середовища, член кількох урядових комітетів. У своїх дослідженнях використовує такі поняття, як методи оптимізації, теорії ігор та методів аналізу витрат та вигод та неринкових оцінок.