Шановні студенти та колеги!

Інститут доктора філософії Яна-У. Сандала (Норвегія) та кафедра міжнародної економіки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошують Вас взяти участь в он-лайн Саміті соціального підприємництва, який відбудеться 02 грудня 2020 року, початок о 13:00.

Тема заходу «Ефективна організація фінансів громадянського суспільства,

інноваційний потенціал та соціальне підприємництво в українській економіці».

Програма заходу включає вітальні слова директора Інституту доктора філософії Яна-У. Сандала, ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, декана економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Доповідачі:

• Ірина Ткачук, к.е.н., доцент – «Стан доходів та видатків українських інститутів громадянського суспільства як відображення ефективності організації фінансів громадянського суспільства»
  • Владислав Гарасимів – «Основні конкурентні переваги соціальних підприємств та наслідки їх функціонування в Україні»
  • Анна Мартинюк – «Соціальне підприємництво як інноваційна складова в системі економічного розвитку»
  • Андрій Тимчук – «Роль прямих іноземних інвестицій у покращенні інноваційного потенціалу української економіки»
  • Юлія Журавленко – «Як компанії можуть використовувати цифровий маркетинг для просування соціального підприємництва»

Робоча мова заходу – англійська.

Для участі в заході зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням до 02.12.2020 (10:00): https://forms.gle/ChMSKN3GyRF1GTpK6

Для входу на платформу Саміту ви отримаєте лист-запрошення із посиланням за дві год до початку. Запрошуємо всіх до дискусії!