Шановні студенти! Прийом документів від студентів нашого університету на навчання в другому семестрі 2017/2018 рр. в Лодзький університет (м. Лодзь, Польща)

Лодзький університет (м. Лодзь, Польща) розпочинає прийом документів від студентів нашого університету на навчання в другому семестрі 2017 / 2018 в рамках програми прямої мобільності (Direct Mobility).

Ця програма вже кілька років користується успіхом з-поміж студентів багатьох факультетів ЧНУ.

Усі зареєстровані студенти ОБОВ’ЯЗКОВО мають отримати номінацію (згоду-підтвердження від декана свого факультету) і звернутися у відділ міжнародних зв’язків у години консультацій (див. нижче), який безпосередньо затверджує і подає кандидатури студенів від ЧНУ до Лодзького університету.

ПРОСИМО студентів якнайшвидше пройти реєстрацію в системі за вказаною адресою http://enrolment.uni.lodz.pl/ до 15 грудня 2017 р. і відразу ж ОБОВ’ЯЗКОВО повідомити про це міжнародний відділ (Я.П. Редьква).

Однак, якщо студенти не будуть номіновані від ЧНУ до дати 06 грудня 2017 р., система автоматично скасує реєстрацію.

При реєстрації вкажіть також про потребу / відсутність потреби в помешканні (нова реєстраційна опція!).

Перелік предметів, які пропонує ЛУ, можна знайти за посиланням: http://iso.uni.lodz.pl/erasmus/programmes/ (наголошуємо на максимально точному виборі предметів (!), які мають відповідати предметам у ЧНУ: мінімум 24 пункти, максимум – 30)

Необхідні документи перед початком навчання:
1. Міжнародний сертифікат знання англійської мови (за наявності) або ж пройти SKYPE-співбесіду англійською мовою у визначений для цього день (зареєстровані студенти будуть про це додатково повідомлені) у відділі міжнародних зв’язків ЧНУ (ми щороку так практикуємо і повідомимо кандидатів про дату проведення співбесіди).
2. Підписані координатором від ЧНУ оригінали документів, взяті з http://enrolment.uni.lodz.pl/, а саме: Learning Agreement (кількість кредитів має дорівнювати не менше 24), Application Form, Accommodation Request. Тільки після цього документи можна завантажити в систему.

Необхідні документи після приїзду до Лодзького університету:
1. Паспорт з навчальною візою на період перебування протягом семестру (допомагає ВМЗ ЧНУ).
2. Страховий поліс, який покриває весь термін перебування у ЛУ.
3. Оригінали документів (Learning Agreement, Application Form, Accommodation Request), підписані координатором від ЧНУ.
4. 1 фотографія + 17 злотих за студентський квиток (оплата в банку після приїзду).
5. Довідка від лікаря про те, що студент може брати участь у заняттях під час обміну.
6. Довідка з деканату про статус студента ЧНУ.

Детальніша інформація ТУТ.

Усіх зацікавлених просимо не зволікати з поданням документів!!!

Графік консультацій у ВМЗ:

Понеділок (15.00 – 16.30) Четвер (15.00 – 16.30)