Шановні студенти бакалаврату, магістратури та аспірантури!

Кафедра міжнародної економіки та Центр Шумпетера Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір в групу для участі в Школі соціального підприємництва (Social Entrepreneur School IBS), яка проходитиме з 03 по 13 жовтня 2017 р. на економічному факультеті в рамках співробітництва із Інститутом доктора Яна-У. Сандала (Норвегія).

Учасники школи матимуть змогу безкоштовно прослухати на вибір такі три англомовні курси норвезького професора Яна-Урбана Сандала:
• Соціальне підприємництво
• Інноваційний менеджмент
• Менеджмент послуг

Більш детальну інформацію про курси можна знайти за посиланням http://www.janusandal.no/en/school/program

По закінченню навчання студенти отримують сертифікати.

Студенти, які виявили бажання взяти участь в Школі соціального підприємництва, повинні до 24 вересня 2017 року надіслати заявку за наведеною формою на електронну адресу chsc@chnu.edu.ua.

За довідками можна звертатися на кафедру міжнародної економіки (каб. № 43-44, корп. ЧНУ №14, вул. Кафедральна, 2 Чернівці), Саєнко Олександр Сергійович, тел. 0372-52-51-56, o.saienko@chnu.edu.ua.