Розвиток креативних здібностей у сфері підприємництва і бізнес-планування та популяризація підприємницької культури серед студентів

В Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича у другому семестрі 2019-2020 н. р. впроваджено навчальний курс «Фінансові основи організації власного бізнесу», як дисципліну за вибором, для студентів  всіх спеціальностей інституту біології, хімії та біоресурсів, географічного факультету, економічного факультету, факультету історії, політології та міжнародних відносин і факультету математики та інформатики.

Впровадження даного проекту є одним із завдань Центру співпраці з підприємствами при ЧНУ ім. Юрія Федьковича та реалізується за підтримки ГО «Чернівецька бізнес група» (65 підприємців),  ГО «Клуб підприємців Буковини» (28 підприємців) а також представництв банківських та інших фінансово-кредитних установ нашого регіону. У межах даного курсу постійно організовуються зустрічі із фахівцями-практиками, представниками бізнесу та банківських установ. Студенти проводять дослідження історій успішного бізнесу та здійснюють роботу по опису власних бізнес ідей.

Основними завданнями даного курсу є:

• Розвиток креативних здібностей  у сфері підприємництва і бізнес-планування;
  • Підготовки студентів до реалізації власних бізнес ідей;
  • Популяризація підприємницької культури серед молоді;
  • Формування передумов для інноваційного розвитку малого бізнесу, підвищення ефективності зв’язку в системі освіта-наука-бізнес.

Починаючи з 2020-2021 н. р. як дисципліну за вибором «Фінансові основи організації власного бізнесу» буде впроваджено для студентів 2 курсу всіх спеціальностей і форм навчання ЧНУ ім. Юрія Федьковича.