Розпочався набір в Школу соціального підприємництва норвезького професора

З 05 по 16 жовтня 2018 р. студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича мають можливість прийняти участь в Школі соціального підприємництва, та прослухати англомовні курси Social Entrepreneurship, Innovation Management, Service Vision Management норвезького професора д-ра Яна-Урбана Сандала.

Після завершення навчання учасники отримають сертифікати.

Для участі запрошуються студенти із високим рівнем володіння англійської мови.

Студенти, які виявили бажання прослухати лекції повинні до 25 вересня 2018 року надіслати заявку за наведеною формою на електронну адресу chsc@chnu.edu.ua.

Школа соціального підприємництва в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича проводиться вже 5 рік за підтримки Інституту доктора Яна-У. Сандала та координується кафедрою міжнародної економіки та Центром економічних досліджень імені Йозефа Шумпетера.

Скачати аплікаційну форму

Скачати оголошення