Розпочато набір на курси перепідготовки військовослужбовців та членів їх сімей

На економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розпочався набір слухачів на безкоштовні курси перепідготовки військовослужбовців та членів їх сімей в рамках реалізації норвезько-українського проекту з перепідготовки та соціальної адаптація військовослужбовців та членів їх сімей.

Програма перепідготовки – “Організація та управління підприємницькою діяльністю” передбачає:

• Навчальні курси з підприємництва та бізнес-планування, формування бізнес поведінки, організації власної справи, використання ІТ в бізнесі, обліку та оподаткування, маркетингу та PR-менеджменту, основ менеджменту та управління персоналом, планування кар’єри
  • Тренінги з особистісного розвитку
  • Тренінги із організації власної справи та здійснення підприємницької діяльності
  • Консультації та зустрічі з підприємцями та представниками бізнесу
  • Психологічні тренінги та семінари із соціальної адаптації

Слухачами курсів перепідготовки можуть стати учасники АТО, звільнені в запас військовослужбовці та співробітники силових структур, військовослужбовці, що підлягають звільненню в поточному році, дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.

Проект Україна-Норвегія в місті Чернівці реалізуєтьсяза підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії, Університету Норд  та Міжнародного фонду соціальної адаптації.

Навчання розпочинається з 17 лютого 2021 року, триватиме три місяці та проходитиме у вечірній час щодня окрім вихідних.

Консультації та реєстрація за телефонами:

• 050-519-66-82, Грешко Роман Ігорович
  • 050-513-80-66, Саєнко Олександр Сергійович

Зареєструватися можна також і заповнивши форму за посиланням:

https://forms.gle/LsBYtCpC7y2YyuAK8 Скачати інформаційне повідомлення можна тут.