Розпочалася участь студентів економічного факультету в проекті Creative Spark від British Council

17 квітня 2019 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в партнерстві з НУ «Львівська політехніка» та Tech StartUp School (м. Львів) за організаційної підтримки кафедри міжнародної економіки розпочато реалізацію проекту Creative Spark в Україні від British Council.

Близько 30 студентів-представників всіх спеціальностей економічного факультету взяли участь у вступній лекції проекту, яку провів представник партнерського НУ «Львівська політехніка» Олег Дума. Протягом 8 годин в двох підгрупах обговорювалися роль та завдання курсу; networking-заходи – хто є хто; «broken hearts» бізнес кейси; бізнес-середовище; проведено мозковий штурм щодо інновацій (вдосконалення, розвиток, інноваційні хвилі). Учасники Іntroductory session у м. Чернівці дізнались про креативну економіку та отримали корисні поради щодо розвитку ідей та реалізації проектів.

В процесі двох наступнних місяців студенти економічного факультету будуть мати можливість комунікувати та займатися з тренерами Creative Spark, які повернулись з навчального візиту у Кінгстонському університеті у Лондоні, де обмінювались досвідом та розробляли спеціальну програму курсу розвитку підприємництва. Участь у програмі Creative Spark дозволяє розвинути будь-який етап проекту: від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності.

Creative Spark як програма підтримки підприємництва у системі освіти – це п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії (http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/creative-spark).

Матеріали надано
кафедрою міжнародної економіки