Пройшла посвята бухгалтерів в мальовничому комплексі «Георг Парк»

Увага! Виявлено мафіозне угруповання! Мальовничий комплекс «Георг Парк»… Тут, зазвичай, відпочивають сім’ї з дітьми та прогулюються молоді пари. Ліс, озеро – все навколо заспокоює та надихає.

Але той день «Георг Парку» запам’ятався зовсім іншим.

6 жовтня 2017 року комплекс окупували гангстери. Що привело їх сюди? Які справи вирішували мафіозі?

Як виявилось, це була не просто мафія, а мафіозна сім’я бухгалерів з кафедри обліку, аналізу і аудиту економічного факультету. Авторитети зібрались, щоб посвятити новоприбулих членів своєї сім’ї – нових студентів І, ІІІ та V курсу спеціальності «Облік і оподаткування».

Майбутніх мафіозі привітала хрещена мати, завідувач кафедри обліку, аналізу і аудиту, доктор економічних наук, професор Ковальчук Тетяна Миколаївна. До привітального слова долучилась консільєрі, куратор першого курсу, кандидат економічних наук, доцент Никифорак Ірина Іванівна.

Після реєстрації юних мафіозних бухгалтерів у Метричній книзі студентів кафедри обліку, аналізу і аудиту та вручення їм студентських посвідчень, кожен отримав свою порцію єднальної страви – гарячої мамалиги, яка була дуже доречною у вітряну погоду.

Підкріпившись, першокурсники проходили захоплюючий мафіозно-бухгалтерський квест, заздалегідь підготовлений спеціально для них. Виконавши всі завдання та знайшовши захований мафією скарб, новачки зробили свій перший крок у справжнє гангстерське життя. І тепер їх вже не зупинити!