Пройшла міжнародна науково-практична конференція “Стратегії та політика розвитку територій: міжнародні, національні, регіональні та локальні виклики” / “Strategy and Policy of Territorial Development”

10 травня нашим факультетом з успіхом була проведена Міжнародна науково-практична конференція “Стратегії та політика розвитку територій: міжнародні, національні, регіональні та локальні виклики” / “Strategy and Policy of Territorial Development”.

Організаторами грандіозного наукового заходу були економічний факультет ЧНУ, Чернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування, економічний факультет Сучавського університету імені Штефана Чел маре, ГО «Буковинська спілка маркетологів». В конференції брали участь науковці та студенти Румунії, Італії, Словенії, України.

Організаційну частину забезпечувала кафедра маркетингу, інновацій та регіонального розвитку.

Економісти з Румунії, Італії та Словенії на міжнародній конференції у Чернівцях говорили про можливості та загрози реформи децентралізації. Іноземні фахівці ділилися досвідом впровадження територіального розвитку в їхніх країнах.

Студенти-маркетологи вразили роботами з розробки територіальних брендів об’єднаних громад Буковини.

11 та 12 травня наукова делегація викладачів та студентів спеціальності “Маркетинг” відвідала Румунія де робота конференції була продовжена.

Можемо констатувати, що знаємо як, вміємо та можемо проводити конгресні заходи.
Телерепортаж про захід висвітлювали провідні телеканали Буковини.