Пройшла екскурсія студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування» до управління НБУ в Чернівецькій області

Екскурсія студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування» до управління НБУ в Чернівецькій області в рамках проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту.

19 жовтня студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування” відвідали Управління Національного банку України в Чернівецькій області та поспілкувались з працівниками банку. Екскурсія розпочалась із розповіді керівника представництваа НБУ в Чернівецькій області Ковча Богдана Івановича про історію банку та історію самої будівлі в якій розміщений банк. Після цього студентам розповіли про практичні аспекти діяльності представництва НБУ і його основні функції. Окрема увага була приділена питанню реформування НБУ та банківської системи загалом.

Також були обговорені питання, пов’язані з монетарною і валютною політикою. Одним з найцікавіших моментів був виступ експерта, яка розповіла про історію гривні, її ступені захисту та можливості підробки. Не обійшлося і без показу колекції монет, які випускає НБУ. Студентам показали операційну залу, розповіли про процес обслуговування комерційних банків та процес перерахунку і знищення непридатних для подальшого обігу банкнот.

Працівники управління із задоволенням відповідали на всі запитання студентів. Всередині приміщення напрочуд вишукано і урочисто. Усім надзвичайно сподобалась екскурсія. Було дуже цікаво дізнатись про діяльність управління НБУ в Чернівецькій області, а також подивитись зсередини на будівлю. І хочеться всім побажати: проходячи заклопотано повз неї, знайдіть у щоденній суєті хоча б кілька хвилин і зупиніться. Помилуйтеся цим неповторним витвором людських рук.

Дякуємо Ковчу Богдану Івановичу за приємні враження і цікаву зустріч.