Програма форуму молодих вчених: “Фінансове забезпечення розвитку малого бізнесу”

Захід спрямований на обговорення актуальних проблем розвитку малого бізнесу в Україні та формулювання рекомендацій щодо їх вирішення крізь призму взаємодії влади, бізнесу, НУО та представників академічної спільноти.

Дата проведення: 24 листопада 2016 р.

Місце проведення: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Червона зала), – колишня Резиденція митрополитів Буковини та Далмації, що є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Організатори:
– Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;
– Громадська організація «Товариство науковців та інтелектуальної молоді».

Проект реалізується за підтримки:
– Чернівецької обласної державної адміністрації,
– Чернівецької обласної ради,
– Чернівецької міської ради,
– бізнесових кіл, громадських організацій, ЗМІ.

Програма форуму:

10:00-10:30 Реєстрація учасників Буковинського форуму: «Фінансове забезпечення розвитку малого бізнесу»
10:30-13:00 Проведення Буковинського форуму: «Фінансове забезпечення розвитку малого бізнесу» за участю науковців, представників бізнесу, влади та громадських організацій.
Проведення соціологічних опитувань в рамках реалізації проекту.
13:00-13:30 Перерва на каву-брейк. Проведення мистецького арт-заходу в рамках реалізації проекту.
13:30-14:30 Нагородження переможців, призерів та всіх учасників Буковинського регіонального конкурсу «Марафон бізнес ідей»
14:30-16:00 Ознайомча екскурсія з містом Чернівці та ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Програма Форуму передбачає доповідь на засіданні – до 20 хв. Обговорення – до 10 хв.

Для учасників форуму проживання, харчування та ознайомча екскурсія з містом Чернівці та ЧНУ ім. Ю. Федьковича є безкоштовними.

Конт. тел.:
+380509699710 – Євген Ткач, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ ім. Ю. Федьковича;
+380508027874 – Сергій Ткач, к.е.н., асистент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

e-mail: tkachevgen@ukr.net

Чекаємо на Вас з надією на плідну дискусію та подальше співробітництво!