Презентація стипендійних програм та фондів Німеччини

27 березня 2018 року відбулася зустріч із керівником Центру Центрально-Східної Європи та вивчення мов Східно-баварського університету прикладних наук (Німеччина) пані Маріан Мур зі студентами спеціальностей “Міжнародні економічні відносини” та “Міжнародна економіка”.

Представниця партнерського університету зробила презентацію навчального закладу, його структури та особливостей навчання, а також акцентувалася на стипендійних програмах та фондах, які можуть дозволити навчання в Німеччині.

Гості із Східно-баварського університету вже вдруге приїжджають до нас і зустрічаються із нашими студентами. Перший візит на економічний факультет відбувся ще у травні 2014 року, коли для наших студентів два дні читав лекції із проблем управління персоналу та крос культурного менеджменту професор Бернт Маєр.