Презентація Інноваційної лабораторії ILCA в ЧНУ

22 листопада в Блакитній залі університету відбулася презентація міжнародного проєкту ILCA (Innovation Laboratories for Climate Actions), яку відвідали зацікавлені представники малих і середніх підприємств (МСП), органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Головна мета зустрічі – презентація Інноваційної лабораторії ILCA в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

ILCA-проєкт підтримується Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT – European Institute of Innovation and Technology) та Proud partner of EIT Climate-KIC). Він об’єднує п’ять закладів вищої освіти і три дослідницькі організації з Фінляндії, Румунії, Литви, Болгарії та України за темою підприємництва та зміни клімату. Він має наступні цілі:

· посилити людський капітал у сфері кліматичних інновацій та підприємництва шляхом навчання та наставництва студентів, академічного та неакадемічного персоналу щодо системного вирішення проблем;

· розвинути міждисциплінарний потенціал кліматичних та соціальних інновацій;

· підтримати готовність та конкурентоспроможність малих і середніх підприємств (МСП) у процесі кліматичних змін та діджиталізації.

Під час презентації було підписано партнерство з Чернівецькою міською радою, Департаментом соціально-економічного розвитку та стратегічного планування, IT Cluster Chernivtsi IT Community, MAX CLEAN City.