Прес-реліз “Можливості від AIESEC для студентів Чернівців”

Міжнародна організація AIESEC шукає студентів 3-4 курсів, які хочуть потрапити на круте стажування. Тут можна отримати неймовірний досвід роботи у міжнародних компаніях.

Що для цього потрібно?

• Вік від 20 років
  • Освіта за напрямками: економіка, маркетинг, менеджмент, бізнес-адміністрування, інформаційні технології.

Global Talent – це програма професійних стажувань від міжнародної організації AIESEC для молоді. Global Talent допоможе тобі використовувати свої знання на практиці,розширити свій світогляд серед іноземного оточення та зрозуміти суть своєї професії за кордоном.

Що ти можеш взяти зі стажування?

• Безцінний досвід
  • Кар‘єрний ріст
  • Знання та нові навички
  • Нові знайомства
  • Культурний обмін
  • Незабутні враження

Країни в яких можна пройти програму: Туреччина, Єгипет, Туніс, Індія, Бразилія, Шрі-Ланка, Португалія, Румунія, Греція, Угорщина, В‘єтнам, Пакистан.

Учасникам програми стажувань надається безкоштовне проживання та гідна оплата праці.

Не втрачай свій шанс розвинути свою кар’єру! Реєструйся за посиланням: https://bit.ly/3AXka4J

Основне про AIESEC

АІЕSЕС – це міжнародна організація, що надає можливість молодим людям віднайти і розвинути свій потенціал з метою позитивного впливу на суспільство.

АІЕSЕС сьогодні це:

• 124 країн, у яких є АІЕSЕС;
  • Близько 7000 організацій-партнерів. які поділяють цінності та цілі АІЕSЕС, щоденно сприяючи її розвитку на всіх рівнях;
  •  Більш ніж 15000 молодих людей щорічно залучаються до Програм стажувань.
  • Понад 780 локальних представництв АІЕSЕС по всьому світу.

AIESEC в Чернівцях:

• Заснований у 2011 році
  • Наразі учасниками локального комітету є 35 людей.
  • Ряд вдалих проектів та ініціатив у 2021 році (Літній табір, Всеукраїнська ініціатива “Найбільший урок у світі”, Language School, YouthSpeak Forum).