Прагність стати найкращими! Будьте найкращими! Визначені кращі студенти ЧНУ!

Відповідно до «Положення про рейтинг студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича», яке було затверджено рішенням Вченої ради університету (протокол № 3 від 28.03.2016 р.), на кожному курсі було визначено 25 найкращих студентів. Враховувались здобутки у навчально-науковій, культурно-мистецькій, громадській та спортивній роботі (з 1 вересня 2019 року).

Пропонуємо до Вашої уваги інформацію стосовно рейтингу студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Пишаємося здобутками студентів економічного факультету в різних напрямках особистісної самореалізації!!!

З приємністю відзначаємо кращих з кращих, нашу гордість, студентів, які очолили рейтинги топ-25 студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: Тимчук Андрій Ярославович став найуспішнішим серед студентів 3-го курсу нашого славного вузу, а Гарасимів Владислав Михайлович серед студентів 4-го курсу студентства ЧНУ імені Юрія Федьковича! Висока рейтингова позиція у Христини Романівни Саноцької студентки 457 групи!

У топ-25 студентів 1-го курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича увійшов наш талановитий студент: Федірчик Роман Михайлович (173-1).

Серед 25-ти найкращих студентів 2-го курсу відзначили двох студентів економічного факультету: Шупер Антон Сергійович (272-1) та Комерзан Олена Тарасівна (292-1)

Студенти 3-го курсу вибороли рейтингові місця серед 25-ти найкращих: Тимчук Андрій Ярославович (392-1), Лесько Наталія Віталіївна (373-2), Дузяк Ксенія Ігорівна (375-2).

Прізвища студентів економічного є і серед 25-ти найкращих студентів 4-го курсу: Саноцька Христина Романівна (457), Гарасимів Владислав Михайлович (457), Курячей Анастасія Андріївна (472-1), Андрюк Анна Михайлівна (472-2), Галіщук Станіслав Дмитрович (471), Царик Михайло Іванович (473).

Серед найкращих найуспішніших студентів 5-го курсу є студентка економічного факультету: Хабінець Ольга Миколаївна (572).

Пишаємося і вітаємо наших успішних студентів. Майбутні економісти живуть за принципом: «Вчимося, поки інші сплять, працюємо, поки інші відпочивають, завжди готові, в той час як інші розслабляються і мріємо, поки інші втрачають надію».

Робіть кроки на зустріч своєму успіху! Мрійте стати найкращими! Будьте найкращими!