Посвята студентів першого та третього (скороченого) курсу кафедри “Фінансів і кредиту” у мальовничому місці

У п’ятницю, 29 вересня 2017 року, у мальовничому місці (с. Глибочок, туристичний комплекс «Буковинське орлятко ») відбулась посвята студентів першого та третього (скороченого) курсу кафедри “Фінансів і кредиту”. Героями дійства були студенти 172 групи (куратор – доц. Марусяк Н. Л.) та студенти 383 групи (куратор – доц. Бак Н.А.).

Тематика посвяти була присвячена унікальній шахматній партії «Фінансова дуель: протистояння чорних і білих», участь у якій брали як студенти так і викладачі. Різноманітні конкурси на винахідливість, кмітливість, швидкість, силу і сміх сприяли чудовій атмосфері та прекрасному настрою всіх присутніх.

Хочеться побажати першачкам яскравих і незабутніх студентських років! Ми переконані, що обрана Вами спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування” стане цінним надбанням у дорослому житті і забезпечить велике професійне майбутнє!