31 серпня відбулася урочиста Академія з нагоди посвяти першокурсників економічного факультету

Чернівецький університет виділяється своєю архітектурною неповторністю, багатими й давніми традиціями, вагомим науковим потенціалом, розумними й креативними студентами. Він завжди був, є і залишається потужнім осередком культури, об’єднував і об’єднує потужні наукові сили, збирав і збирає у своїх стінах найкращих студентів, плекав і плекає інтелектуальну еліту України.

Традиційно 31 серпня перед початком загальноуніверситетської урочистої Академії в стінах 14 корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на економічному факультеті пройшла ознайомча зустріч цьогорічних вступників та їх батьків з керівництвом факультету, завідувачами та представниками випускаючих кафедр. З вуст завідувачів кафедр та кураторів новостворених академічних груп студенти мали нагоду отримати усю першочергову інформацію щодо навчально-виховного процесу на економічному факультеті.

А далі у супроводі кураторів академічних груп цьогорічні вступники долучилися до загальноуніверситетської урочистої Академії. Традиційно на початку дійства до першокурсників звернувся ректор університету Степан Мельничук:
– Дорогі першокурсники! Нехай роки, проведені в університеті, стануть для вас роками професійного зростання, громадянського змужніння, роками формування справжніх українців – патріотів своєї Вітчизни.

За багаторічною традицією, яка склалася в університеті, студенти поклали квіти до підніжжя пам’ятників Тараса Шевченка, Юрія Федьковича, Костянтина Томащука і Йозефа Главки. Цьогоріч честь покладати квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку випала саме студентам економічного факультету!

Після цього настала черга урочистої клятви студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під орудою диригента Ольги Чурікової-Кушнір у виконанні народного аматорського студентського хору університету «Резонанс» прозвучав студентський гімн (музика і слова професорів Андрія Кушніренка та Богдана Мельничука).

Вступ до студентських лав благословив і освятив водою завідувач богословського відділення філософсько-теологічного факультету, настоятель храму Трьох Святителів Микола Щербань.
Після урочистої Академії в університетському храмі відбувся молебень за здоров’я, успіхи у навчанні, мир і злагоду в Україні.